Google Sms Onay

Google Sms Onay

Google sms onay hizmeti, en çok kullanılan hizmetlerden birisidir. Google dünya genelinde en çok tercih edilen sosyal mecralardan birisi olup, özellikle birçok özelliğinin kullanabilmek ve Google hizmetleri kapsamında verilen platformlardan yararlanabilmek için üyelik aşamasında telefon doğrulama kodları gerekli olmaktadır. Bu nedenle pek çok Google kullanıcısı, Google sms onay servisi ile temin edilebilen sanal telefon numaraları yardımı ile bu telefon doğrulama kodlarını almayı tercih etmektedir.

Google Sms Onay Nedir?

Google SMS Onay
Google SMS Onay

Google sms onay hizmeti ile satın alınabilen Google doğrulama kodları, bu hizmet kapsamında verilen sanal telefon numaraları ile anında elde edilir. Satın alınan bu sanal telefon numaraları ise Google hizmetlerinin tümünde sorunsuz olarak geçerli olmaktadır. Google kimlik doğrulama işlemleri ise özellikle Youtube başta olmak üzere G-Mail hizmeti, Google Drive ve Google Play Store gibi pek çok hizmet için gereklidir.

Bütün bu platformları eksiksiz olarak kullanabilmek ve tüm özelliklerinden yararlanabilmek içinse, mutlaka telefon doğrulama kodları şarttır. Google platformlarını kullanan pek çok kişi ise kendi kişisel telefon numaralarının güvenliğini sağlamak için Google sms onay hizmeti almayı tercih etmektedir.

Google Sms Onay Nedir?

Dünya çapında en çok kullanımı tercih edilen sosyal mecralardan birisi olan Google, pek çok platform üzerinden hizmet verir. Bu platformları tam kapasiteli olarak kullanabilmek içinse, Google tarafından telefon doğrulama işlemleri yapılması istenmektedir. Özellikle para kazanma özelliği de bulunan Youtube video paylaşım platformunda advense ve diğer işlemleri yapabilmek için telefon doğrulamalarının eksiksiz olarak yapılması şarttır.

Aynı şekilde veri, fotoğraf depolamayı ve arşivlemeyi sağlayan Google Drive hizmeti için de telefon doğrulama işlemleri geçerli olmaktadır. G-mail hizmetleri ise Google’ın en çok kullanılan hizmeti olup, bu hizmeti istenilen doğrulamalar yapılmadıktan sonra kullanmak imkansızdır. Bu nedenle kişisel telefon numaralarını, internet ortamında paylaşmak istemeyen ve kişisel güvenliğini en üst düzeyde sağlamak isteyen pek çok Google kullanıcısı, Google sms onay hizmetini kullanmayı tercih etmektedir.

Google Sms Onay Nasıl Alınır?

Google sms onay servisi, web sitemiz olan bironay.com üzerinden en uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Google mobil onay servis ile Google telefon doğrulama işlemlerinde kullanılmak üzere, sanal telefon numaraları satın alınabilir. Google mobil onay hizmeti ile temin edilen bu sanal numaralar ise sadece kişiye özeldir. Benzeri olmayan bu sanal numaralar sayesinde Google hizmetlerinin tümü sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Google sms onay hizmetinde satışa sunulan sanal telefon numaraları ise müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak yurt dışı ya da yurt içi hatlardır. Bu sanal telefon numaralarının geçerlilik süresi ise belirlenmiş olan mesaj sayısına bağlıdır. Belirlenen mesaj sayısına ulaşıldığı anda bu sanal numaralar otomatik olarak iptal olmaktadır. Buna bağlı olarak Google mobil onay sanal telefon numaraları kullanım süresi ise en fazla 5 saat, en az 5 dakika olur.

Google mobil onay servisi ile satın alınan sanal numaralar ile hem kişisel güvenlik sağlanmış olmakta, hem de istenildiği kadar Google hizmetlerinde çoklu hesap açma işlemleri yapılabilmektedir. Google mobil onay servisinde yararlanabilmek için öncelikle Bironay isimli sitemize üye olunmalıdır. Üyelik sağladıktan sonra siteye giriş yapılarak, üyelik paneline tıklanmalıdır. Üyelik panelinde ise ilk olarak bakiye yüklemesi yapılmaktadır.

Bakiye yükleme işlemlerinden sonra yine üyelik panelinden Google sms onay hizmeti seçilerek, anında sanal telefon numarası temin edilir. Daha sonra ise bu sanal telefon numarası Google hizmetlerinin tümünde kullanılabilmektedir. Bironay isimli sitemiz üzerinden Google mobil onay hizmeti, günün 24 saati ve haftanın her günü satın alınabilmektedir.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *