İptal ve İade Koşulları

  1. Vazgeçme işlemi SMS gelmemesi durumunda işlemin ilk 7 dakikası siparişler sayfasından manuel olarak yapılabilir. 7 dakikanın sonunda 5 dakika boyunca vazgeçme işlemi yapamazsınız, 7 dakikanın sonunda SMS hala gelmemiş olursa sistem işlemi iptal eder ve bakiyenizi iade eder.
  2. Numarayı kullanacağınız platformda girmek suretiyle SMS gönderildikten sonra siparişler sayfasında durum sütunu “başarılı” olduğu yani doğrulama kodu geldiği andan itibaren hiç bir nedenle işlem iptal edilemez, bakiye iade edilemez.
  3. “Başarısız” işlemler ile alakalı verdiğimiz tek garanti SMS kodunun gelmemesi durumunda ilgili sipariş için Bironay.com hesabınızdan çekilen hizmet bedelinin Bironay.com hesabınıza Bironay.com bakiyesi olarak iade edileceğidir.
  4. Her hangi bir zamanda her hangi bir tedarikçiye ait numaralar kullanım dışı olabilir. Bironay.com ana dağıtımcı değildir, ana dağıtımcı kaynaklı sorunlara müdahale etme şansımız yoktur. Bu durumda iade talep edilemez. Mevcut bakiyeniz ile aynı tedarikçinin farklı ülkelere ait numaralarını veya direk farklı bir tedarikçimize ait numaraları deneyebilirsiniz.