Ödeme ve Sipariş Koşulları

 1. Web ödeme sistemi aracılığıyla ödeme yapıldıktan sonra iade yapılmamaktadır, Bironay.com bakiye mantığı ile çalıştığı için başarısız işlemlerde sizden bir ücret alınmaz ve paranız Bironay.com bakiyesi olarak Bironay.com hesabınıza iade edilir. Bakiyenizi aynı servise ait farklı bir ülke için veya farklı bir servis için kullanabilirsiniz, iade işlemi sadece Bironay.com bakiyesi olarak yapılmaktadır.
 2. Web ödeme sisteminin ve ödeme sayfamızın güvenliği 256 bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.
 3. Bironay.com hiçbir zaman kredi kartı bilgilerinizi veya üyelik şifrenizi doğrulamanızı isteyen e-postalar yollamaz.
 4. Minimum ödeme tutarı “5₺” olarak belirlenmiş olup her hangi bir üst limit yoktur, dilediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz.Ödemeler Banka aracılığı ile gerçekleştirildiği zaman yapılan ödemelerde Bironay.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemek ile beraber bakiyesi eklenen üyelik sorumluluk sahibidir.
 5. Kartınızın bakiyesinin yetersiz olması gibi kart ve banka hesabından kaynaklanan veya işlem sırasında meydana gelebilecek herhangi bir teknik nedenden dolayı ödeme işleminin gerçekleşmemesi durumunda Bironay.com sorumlu olmayacaktır.
 6. Ödeme işlemi sırasında yönlendirme sayfasını kapatmanız, cihazınızın internet ile bağlantısını kesmeniz veya istemsiz olarak bağlantının gitmesi durumunda yüklediğiniz bakiye hesabınıza eklenmeyebilir. Lütfen bu gibi durumlarda canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.
 7. Bakiye yükleme işlemi tek bir kredi veya banka kartından tek seferde yapılması gerekmektedir, parçalı ödeme yapılması mümkün değildir.
 8. Yüklediğiniz tutar 7/24 otomatik olarak hesabınıza bakiye olarak eklenir.
 9. Yeterli miktarda Bironay.com bakiyeniz bulunması durumunda dilediğiniz servisten dilediğiniz ülkeye ait tek kullanımlık SMS/mobil onay hizmeti satın alabilirsiniz.
 10. Sipariş vermeden önce seçmiş olduğunuz servisin ve ülkenin istediğiniz servis ve ülke ile aynı olduğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sipariş verildikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yapmadan siparişinizin doğrulunu kotrol edin, eğer hatalı bir sipariş yaptıysanız “siparişlerim” sayfasında iligi numaranın satırında en sağda bulunan “vazgeç” butonu aracılığı ile iptal edebilirsiniz. Vazgeç butonuna tıklayarak siparişi iptal ederseniz bakiyeniz hiç bir kesinti olmadan Bironay.com hesabınıza otomatik olarak iade edilmektedir.
 11. Sipariş verdikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yaparsanız ve yaptığımı SMS yönlendirmesi sonucunda numara kod gelirse bu işlem “başarılı” olarak sonuçlanmış sayılır ve hiç bir durumda başarılı işlemler için ücret iadesi yapılmaz.
 12. Siparişler bölümünde ki “kod” sütunu 60 saniyede bir güncellenmektedir. Bu yüzden vazgeçtiğiniz işlemlerde onay işlemi yaptığınız site veya uygulamada gelen kodu girmeniz gereken pencereyi kapatmadan siparişlerim sayfasında ki ilgili sütunun tekrar güncelleneceği ana kadar kodun gelmiş olma ihtimaline karşılık bir süre beklemeniz gerekmektedir.
 13. Sipariş verildikten sonra kod geldiğinde, kodu ilgili platforma kod geçerliliğini yitirmeden girmek üyenin sorumluluğundadır. Kodu zamanında girmediğiniz için başarısız olan işlemlerde geri iade yapılmamaktadır.
 14. Sipariş verildikten sonra kod gelene kadar veya işleminiz iptal olana kadar Bironay.com panelinizden ayrılmayın. Kod gelmiyor diye işlem tamamen iptal olmadan panelden çıkış yaparsanız ve kod gelirse bu işlem için para iadesi yapılmamaktadır.
 15. Bironay.com sizlere daha fazla ülke ve daha fazla servisi daha uygun fiyatlara sunabilmek için farklı tedarikçiler ile çalışmaktadır. Dilediğiniz servisten dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. SMS veya numara gelmemesi durumunda hizmet bedeli Bironay.com hesabınıza Bironay.com bakiyesi olarak iade edilir.
 16. Numaralarımız seçtiğiniz platformda ilk defa ve tek bir sefer kullanılacak şekilde oluşturulan sanal ve servise göre sanal olmayan numaralardır. Sipariş verdiğiniz anda numara sadece tek bir sefer SMS alabilmeniz için aktif edilir, işlem tamamlandıktan sonra iptal edilir ve silinir. Aynı numaraya 2. kez SMS alamazsınız. Bu yüzden numaralar ile sıfır hesaplar oluşturmanız önerilmez, numaralar ile oluşturulan sıfır hesaplar ile tekrar giriş yaptığınızda SMS onayına düşebilirsiniz. Bu durumda aynı numara ile 2. kez SMS alamayacağınız için hesap kilitlenebilir. Bu yüzden hesaba erişebileceğiniz tek noktayı alacağınız numara üzerine kurgulamamanız tavsiye edilir. Bu durumda Bironay.com her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir, atacağınız her adımı ve yapacağınız her işlemi numaraların tek kullanımlık olduğunu bilerek yapmak kendi sorumluluğunuzdadır. Bironay.com olarak tek kullanımlık SMS hizmeti veriyoruz.
 17. Bironay.com sadece SMS’in size ulaşmasını sağlar, SMS iletildiği an bu işlem için ücret alınır. SMS’i teslim aldıktan sonra oluşabilecek tüm olumsuz durumlar(spam yaptığınız için ilgili platformun kabul etmemesi, kodu yanlış girip deneme hakkınızı kaybetmeniz, kodun girileceği süreyi geçirmeniz vb.) tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Bu tarz durumlarda iade alamazsınız, aynı numaraya 2. kez SMS alamazsınız. Bu durumda yeni onay almak için yeni bir sipariş vermeniz gerekir.
 18. Bironay.com sadece numaraya gönderilen ilk SMS’i alır. Aldığınız numaraya aktif olduğu süre boyunca kod gelmezse lütfen aynı numaraya ikinci kez kod istemek yerine yeni bir numara sipariş edin ve yeni numaranıza yeni bir SMS alın.