Önemli Bilgilendirme

Bironay.com üzerinde bulunan ve hizmet listemizde yer alan platformlardan her hangi biri için SMS onayı alındıktan sonra ilgili platformda oluşturmuş olduğunuz üyeliğin kullanımı ile alakalı legal/illegal tüm işlemler kullanıcı ve üyelik sahibi olarak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bironay.com kesinlikle numaralar üzerinden yapılan işlemler ile alakalı sorumluluk kabul etmemektedir.

Bironay.com olarak hizmet verdiğimiz tüm platformlarda üyelik oluşturmak için üyelik oluşturan/oluşturmak isteyen kişinin internetten ücretsiz olarak temin edebileceği her hangi bir mail(Yandex,Google vb.) ve ilgili platformun yazılımsal olarak doğrulama kodunu göndermek için izin verdiği ülkelere ait bir telefon numarasına sahip olması yeterlidir. Bu platformlarda üyelik oluşturmak isteyen bir kişi çok rahatlıkla dünya üzerinde ki her hangi bir mail platformundan mail alarak ve her hangi bir GSM operatöründen bir fiziksel kart temin etmek suretiyle sahip olduğu mail ve telefon numarası kadar üyeliğe sahip olabilmektedir. İlgili platformların bununla alakalı bir sınırlaması yoktur. Her hangi bir mail ve SMS alabileceği her hangi bir numaraya sahip olan kişilerin kim olduklarına bakmaksızın platform sahibi kuruluş kişinin platformlarında üyelik oluşturmasına izin vermektedir. 

Bu yüzden her hangi bir GSM operatörü veya Gmail, Yandex gibi mail sağlayıcıları nasıl hat/numara/mail almak isteyen kişinin o hat/numara/mail ile yapacakları işlemden sorumlu olmayacaklarsa Bironay.com ‘da aynı işlevi gören ve hali hazırda platformların izin verdikleri kriterlere göre sanal numaralar ile SMS almaya olanak sağladığı hizmet ile hizmeti alan kullanıcının legal/illegal eylemlerinden sorumlu olmayacaktır.

Bironay.com hizmet verilen numaraların hiç birinin ana dağıtımcısı değildir.