Twitter Sms Onay

Twitter Sms Onay

Twitter sms onay, sosyal mecraları kullanmasını seven pek çok kişinin, en çok merak ettiği konular arasında bulunmaktadır. Dünya çapında en sevilen sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter uygulamasında sms onay özelliği kullanılarak, Twitter hesaplarının güvenliği üst derecede sağlanabilmektedir. Twitter mobil onay özelliği sayesinde, Twitter kullanıcı hesaplarının çalınması önlenebilmektedir. Aynı zamanda kişisel bilgilerin korunması da mümkün olmaktadır. Günümüzde ise pek çok kişi Twitter kayıt işlemlerinde gerekli olan sms onayı için sanal telefon numaraları kullanmayı tercih etmektedir.

Twitter Sms Onay Nedir?

Twitter Sms Onay
Twitter Sms Onay

Twitter uygulamasına, ilk defa üye olurken, gerekli olan sms onayı için sanal telefon numaraları kullanılması en iyi yöntemlerden birisi olmaktadır. Bu sayede kişisel telefon numaralarını internet ortamında kullanmadan ve güven içerisinde Twitter’a kayıt işlemleri tamamlanabilmektedir. Twitter mobil onay sistemi sayesinde, hem kişisel bilgiler korunması sağlanabilmekte, hem de isteğe bağlı olarak çoklu hesaplar açmakta mümkün olmaktadır.

Twitter sms onay işleminde kullanılan sanal telefon numaraları ise Bironay isimli web sitemiz üzerinden anında satın alınabilmektedir. Twitter sms onay işleminde kullanılan bu sanal numaralar, yurt içi ya da yurt dışına ait olan numaralar olabilmektedir. Twitter üyelik aşamasında kullanılabilen bu sanal numaraların geçerlilik süresi ise 5 dakika ile 5 saat arasında olmaktadır.

Bu sürenin sonunda sanal telefon numarasından Twitter sms onay doğrulama kodu gönderilmektedir. Belirlenen sayıda doğrulama kodu mesajı sınırına ulaşıldığı zaman, sanal telefon numarası otomatik olarak iptal olmaktadır. Bu uygulamanın kullanımında ise Twitter üyelik sırasında, sanal numara istenilen yere girildikten sonra Twitter mobil onay kodu, müşterinin üyelik paneline gelmekte ve oradan alınıp, hemen kullanılabilmektedir.

Twitter Sms Onay Nasıl Alınır?

Twitter sms onay sistemi, sanal telefon numaralarını satın almak için öncelikle bironay.com adresinde bulunan sitemize üye olmak gerekmektedir. Siteye üyelik ise ücretsiz olup, sadece ad – soyadı, e-mail adresi ve kullanıcı şifresi ile üye olunabilmektedir. Bunlara bağlı olarak Twitter mobil onay satın alabilmek için yapılması gerekenler ise sırasıyla şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Twitter sms onay, yani sanal telefon numarası satın alabilmek için ilk olarak siteye kullanıcı adı ve kullanıcı şifresi ile giriş yapılması gerekmektedir.
  • Siteye giriş sağlandıktan sonra üyelik paneline girilmesi lazımdır.
  • Mobil Onay & Numara Kiralama servisini kullanabilmek için ise üyelik panelinde yer alan bakiye kısmına, öncelikle yeterli olan miktarda para yüklemek gerekmektedir.
  • Bakiye Yükle kısmına para yüklenmesi ise sitenin yönlendirmeleri yardımı ile hemen yapılabilmektedir.
  • Üyelik hesabına para yüklendikten sonra ise istenilen hizmet, yani Twitter sms onay paketinin seçilmesi gerekmektedir.
  • Bu aşamadan sonra sanal telefon numarası panelden hemen alınabilmektedir.
  • Twitter uygulaması üyelik kısmına sanal telefon numarası girildikten sonra anında Twitter üyelik doğrulama kodu üyelik paneline gelmektedir.
  • Bu doğrulama kodu buradan alınarak, Twitter üyelik kısmında istenilen yere girilerek, Twitter uygulamasına üyelik işlemi başarı ile tamamlanmış olmaktadır.

Twitter Sms Onay Özellikleri Nelerdir?

Twitter sms onay hizmetinin en başta gelen özelliği, kişisel telefon numarasını kullanamaya gerek kalmadan, anında sanal telefon numarası ile sosyal medya platformlarına üye olmaya imkan sağlaması olmaktadır. Twitter mobil onay doğrulama kodu servisi kapsamında, satın alınan sanal telefon numarası ile istenilen sayıda Twitter hesabı açmak mümkün olmaktadır. Twitter Sms & Mobil Onay servisi en ucuz ve en ekonomik fiyatlarla Bironay ismine sahip olan sitemizde yer almaktadır. Hiç beklemeden günde 24 saat ve haftanın 7 gün sitemizden, Twitter mobil onay hizmeti anında satın alınabilmektedir.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *